کمدی رادیویی

رادیو کمدی

مجموعه صوتی کمدی رادیویی

بشنوید، بخندید، یاد بگیرید!

همراه با یکی از محبو‌ب‌ترین گروه‌های کمدی سیار در پشت صحنه

شرکت Reduced Shakespeare Company یک گروه کمدی سه نفره است که شهرت خود را مدیون انتخاب موضوعات طولانی و جدی، و ساده و خلاصه کردن آنها به کمدی‌های کوتاه و روشن است. این گروه شش نمایش تئاتر، دو ویژه‌برنامه تلویزیونی و قطعات رادیویی متعددی اجرا نموده‌اند. آنها علاوه بر تورهایی که در ایالات متحده و بریتانیای کبیر در جریان است، در کاخ سفید، مرکز لینکلن، مرکز کندی و غرب لندن برنامه اجرا کرده‌اند. اعضای این گروه در تمام شبکه‌های اصلی تلویزیون آمریکا و انگلستان ظاهر شده‌اند و مکررا در دو شبکه رادیویی بی‌بی‌سی و رادیوی دولتی ملی برنامه اجرا کرده‌اند.

 «این سه هنرمند، بی‌ادب اما آگاه، جریان پایداری از شوخی‌ها و شیرین‌کاری‌های دیداری، شنیداری و حتی بویایی را روی بوم نقاشی وسیعی اجرا می‌کنند و گاوهای محترم و مقدس را به چهارپایانی خندان در طول جاده تبدیل می‌کنند. همان‌گونه که راحتی گروه سه نفره در اجرای فی‌البداهه، نشان از سال‌ها تمرین دارد، لبه‌های آشفته و عمدی نمایش، ساختار دقیق آن را می‌پوشاند.»

جین کوپر – بوستون گلوب

  مهمانان مشهور و غیرمشهور، بهترین مکان برای صرف غذا در پیتزبرگ کجاست؟ چگونه آزمون صدا برگزار کنیم؟ زمان فی‌البداهه ساختن چه وقت است؟ سوتی‌های روی صحنه، شایعات پشت صحنه…

+ همراه با یکی از محبو‌ب‌ترین گروه‌های کمدی سیار در پشت صحنه
+ با پشت پرده یکی از محبوب‌ترین گروه‌های کمدی سیار آشنا شوید!
+ معرفی بازیگران، نویسندگان و سایر دست اندرکاران این مجموعه شنیدنی

تقویت درک شنیداری زبان انگلیسی
خلق ساعاتی خوش و شاد با اجراهای کمدی
کیفیت بالای پادکست‌ها (فایل‌های صوتی به فرمت ام‌پی‌تری)

اجراها چنان زنده و هیجان‌برانگیزند که شما نیز مشتاق شرکت در آنها خواهید شد! بازیگران مشغول اجرا هستند و چنان طبیعی بازی می‌کنند که شما نیز ناخودآگاه مایل به حرف زدن به زبان آنها (انگلیسی) خواهید شد. زیرا دوست دارید با آنها گل بگویید و گل بشنوید. این فرصت را از دست ندهید.

 مناسب برای:

دانشجویان زبان انگلیسی

دانشجویان تئاتر و نمایش

سایر علاقمندان به تقویت زبان انگلیسی

 قیمت: ۲۴۵۰ تومان

هزینه پست پیشتاز: ۱۰٫۰۰۰ تومان

۲ دی وی دی

تومان

Save