راه‌اندازی سایت

طراحی سایت

خدمات طراحی و راه‌اندازی سایت

 ثبت نام سایت (دامنه)

ثبت فضای میزبانی (هاست)

نصب سایت‌ساز و امکانات مورد نیاز

انجام تنظیمات اولیه و آموزش‌های لازم

 راه‌اندازی سایت شما بر روی سرورهای امن و پرقدرت لینوکس با قیمتی مناسب

از انتخاب نام سایت و ثبت دامنه و فضای میزبانی تا نصب سایت‌ساز و طراحی سایت

 هر تجارت موفقی نیاز به سایت دارد؛ به خصوص اگر هدف، توسعه شرکت و تجارت مورد نظر باشد. امروزه میلیون‌ها نفر به اینترنت دسترسی دارند و برای جست‌و‌جوهای مختلف، خیلی راحت و سریع از اینترنت استفاده می‌کنند. اینترنت آسان و سریع است. سایتی که ساده و با تفکر طراحی شده باشد، خودش نوعی تبلیغ مثبت است – حتی اگر فروش اینترنتی نداشته باشد.

 وقتی تصمیم به راه‌اندازی سایت می‌گیرید، ابتدا باید از یکی از شرکت‌های ثبت‌کننده Domain (نام دامنه سایت)، یک دامنه اینترنتی برای سایت خود ثبت نمایید. سپس باید برای این دامنه، فضایی خریداری نمایید و در مرحله سوم باید شخص یا شرکتی را برای طراحی و راه‌اندازی سایت خود انتخاب نمایید.

 ما نام دامنه سایت شما را ثبت می‌کنیم، فضای مورد نیازتان را اختصاص می‌دهیم، یک برنامه مدیریت سایت فارسی برایتان نصب می‌کنیم و همه چیز را حاضر و آماده تحویل شما می‌دهیم. پس از آن کافی است با کلمه عبور خود وارد بخش مدیریت سایت شوید و به مدیریت سایت خود بپردازید.

ثبت دامنه ir  + دویست مگابایت فضای میزبانی (هاست) + نصب سایت‌ساز + تنظیمات اولیه و آموزش

 قیمت: ۹۹ هزار تومان

تومان

 توجه: ثبت دامنه و هاست از انعطاف‌پذیری برخوردار بوده و بنا به درخواست شما، امکان ثبت دامنه‌هایی با پسوندهای دیگر (مثل com.) و اختصاص هاست با فضای بیشتر نیز وجود دارد.

Save

Save

Save